Sosyal Medya

121Kişi Şuanda Sohbet Ediyor

Hemen Sohbete Başlayın

Sohbet Yardim !

# Merhaba Yardım Sayfamıza Hoş Geldiniz

 

  • Lütfen yardım sayfamızı eksiksiz olarak okuyunuz sizlerin ihtiyacı olan her konu mevcuttur.

Sesli Sohbet’e Girmek İçin Hangi Tarayıcıyı Kullanmalıyım

Öncelikle sorunsuz bir şekilde Speakychat tabanlı sesli sohbet odalarına girmek için ve ”Activex” plugini hatasız bilgisayarınıza indirip kurmak için ”İnternet Explorer” tavsiye ediyoruz. ve diğer taracılardan ise ”FireFox Mozilla” – ”Opera” ile eklentiyi bu tarayıcı yolu ile indirip kurabilirsiniz.

 

 

SpeakyChat Activex Eklentisi Nedir Zararlımıdır?

Sesli sohbet odalarının çalışması için, Speakychat Oda Sisteminin bir parçası olan ”Activex” eklentisine gereksinim duyar eklentiyi bilgisayarınıza kurmadığınız taktirde odalara hiç bir şekilde giriş yapmanız imkansızdır. Exe dosyası olduğu için sesli sitelere ilk kez tanışan bir kullanıcı zararlı olduğunu, wirüs trojen içerdiğini düşünerek eklentiyi indirmeden siteden uzaklaşıyor fakat hiç bir zararlı içerik barındırmayan ”Activex Plugins” gönül rahatlığı ile bilgisayarınıza kurabilirsiniz.
Yardım Videosu, Dikkatlice İzleyiniz

Sepakychat Plugins indir! Son olarak dilerseniz Speakychat eklentisi olan ”Activexi” BURADAN manuel olarak yükleyebilirsiniz.

Siteden Haksız Yere Atıldım, Engellendim ?

Sitemiz’den haksız yere yada kişisel sebebeler’den dolayı Ban,Gag,Oda Mutesi,Kamera Engeli,Mikrofon Engeli gibi komutlar üzerinizde uygulandı ise hiç vakit kaybetmeden bizlerle İLETİŞİME geçiniz. Kısa süre içerisinde sizlere cevap verilecektir.

Rahatsız Ediliyorum Nasıl Önlem Alabilirim?

Değerli kullanıcılarımız sizleri site içerisinde sesli,yazılı,görüntülü bir biçimde rahatsız ediliyorsanız vakit kaybetmeden sitemizde bulunan Sorunlar Odamıza giriniz sizi rahatsız eden kullanıcının rumuzunu sorunlar odası yetkilisine iletiniz. kısa süre içerisinde size yardımcı olacaktır.

Yetkili Nasıl Olabilirim?

Tercihlerimiz; Sitemiz’de yetkili olabilmek için ilk önce Site Kurallarını baştan sona eksiksiz okumanız ve benimsemeniz gerekmektedir. site içerisinde aktif, Mikrofon ve ses ayarlarınız sorunsuz yapıda olmalıdır. online süreniz 3,4 saat olması gerekir bu detaylar bende var diyorsanız sitemizde bulunan görev başvuru odamızı ziyaret ediniz.


SeslidenOtesi !

Sesli Sohbet


Popüler Konular

Popüler Yorumlar