Sosyal Medya

121Kişi Şuanda Sohbet Ediyor

Hemen Sohbete Başlayın

Kurallar

Kıymetli Üyelerimiz ve Misafirlerimiz;

Sesli sohbet odalarımız içinde özgür ve huzurlu bir platform’da sağlam bir şekilde sesli chat etmek adına herkesin uyması gerekli olan bazı şartlar vardır. Aşağıda listelenen kurallara uyduğunuz taktirde rastgele bir kısıtlamaya maruz kalmadan bağımsız bir biçimde sesli sohbet edebilir, yepyeni dostluklar edinebilirsiniz.


# SeslidenOtesi Sohbet Kuralları #

Argo, Hakaret Edici Söz; Sesli sohbet odalarını kullanırken sitemizde bulunan bay veya bayan kullanıcılarımızı, belirttiğimiz gibi küfür,hakaret,kötü söz ve davranışlar SeslidenOtesi.com yöneticileri tarafınca yasaklanmıştır. bu şartlara uymayan kullanıcılar tüm odalarımızda konuşmaları kesilecektir.

Siyasi Propaganda; SeslidenOtesi sohbet odalarımızda siyası parti tartışması yapılması yasaktır. ve T.C devleti alehinde sesli,görüntülü yada yazılı olarak siyası konuşmalar eleştiriler yapmak kesinlikle yasaktır ve suçtur. Atatürk’ün kişiliğine, anlayışına hakaret edici sözler hakkında konuşmalar yasaktır.

Din,Dil,Irk,Mezhep Ayrımı; Ülkemiz’den ve Avrupa ülkelerinden sitemizi ziyaret eden sesli sohbet odalarımıza katılan kullanıcıların, kendi aralarında din,dil,ırk,mezhep ayrımları yapılması SeslidenOtesi.Com Üst Yönetimi yasaklanmıştır. lütfen bu konuda hassas olmanızı istiyoruz. bu türde ayrımlar yapıldığında uyarılmadan siteden bağlantıları yasaklanacaktır.

Reklam/Flood; Genel sesli sohbet odalarımız içersin de farklı web sitelerinin mikrofonda yada görüntülü ve yazlı flood olarak yada farklı program teknikleri ile reklam yapılması Süresiz Ban sebebidir.

Rumuz Kullanımı; Seçmiş olduğunuz kendinize has Rumuzların Türk Ahlak yapısına uygun olması gerekmektedir. Küfür içeren Rumuzlar kullanıldığı taktirde SeslidenOtesi.com odalarına giriş yaptığınız anda bloke edilirsiniz odalarımıza giriş yapamazsınız.!

Sesli Görüntülü Görüşmeler; Sohbet odalarımıza bağlantı kuran kullanıcılarımız yaptıkları sesli ve görüntülü görüşmelerden kendileri sorumludur. Her hangi bir eylemden ötürü SeslidenOtesi.com sesli sohbet – sesli chat – görüntülü sohbet sitesi sorumlu tutulamaz.

Kullanıcı Bağlantıları; Sitemize her giren kullanıcının 18 yaşını geçmiş olması gerekmektedir. 18 yaşından küçüklerin SeslidenOtesi.com sesli sohbet odalarına girişi tesbit edildiğinde sistemden tamamen ilişkisi kesilip sınırsız olarak site dışına atılacaktır.

Ban,Gag,Mute; Kişisel sebepler den ötürü kullanıcıya komut kullanılması ve üst yetkili alt yetkiliye komut uygulaması yasaktır. uygulamayı yapan ve yaptıran kişilerin görevine son verilir.

Kişisel Bilgiler/Hesap Paylaşımı; Kullanıcılar arasında Skype,Email,Facebook,Twitter,Instagram,telefon numarası ve benzeri sosyal medya hesaplarının paylaşımı yasaktır. farklı yollardan elde edilen isim, soy isim,ip adresi paylaşımları yasaktır.

Önemli Duyuru; Yukarıda belirtiğimiz kuralları okuduysanız sizlerden ricamız SeslidenOtesi.com kullanıcıları ile paylaşmanız ve okutmanızdır. saygılarımızla.

 

Sesli Sohbet


Popüler Konular

Popüler Yorumlar